Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Filmowanie Wesel
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Zimowy film ślubny

« powrót
Zimowy film ślubny

Nie tylko lato jest świetną porą roku na ślub. Wówczas wszędzie jest pełno zieleni, kwitną kwiaty, jest ciepło i słonecznie. Kiedy pogoda dopisuje, zdjęcia i film ze ślubu są przepiękne i stanowią niezapomnianą pamiątkę. Jednak wiele par decyduje się na wesele zimą. Biel, śnieg na drzewach i krzewach oraz malowane mrozem wzory na szybach tworzą niesamowitą atmosferę podczas sesji zdjęciowych, a także nagrywania filmu w zimowym plenerze.

 

Wyzwanie dla kamerzysty

Zima stanowi wyzwanie dla kamerzystów. Bywa piękna, biała i mroźna, jak i kapryśna, mokra i szara. Filmy kręcone w zimowym plenerze mają swój niepowtarzalny urok, jednak wymagają ręki fachowca, a od Pary Młodej niejednokrotnie ciepłego ubrania oraz cierpliwości podczas nagrywania i powtarzania scen. Zaplanowanie ślubu w zimie należy więc dobrze przemyśleć. W szczególności Para Młoda musi zaopatrzyć się w dodatkowe okrycia, które nie pozwolą zmarznąć nawet w mroźną pogodę. Na szczęście na rynku znajduje się szeroki wybór specjalnie projektowanych na dzień ślubu futer i płaszczy, które w tym pomogą.

 

Zimowy plener – inspiracje

Zima najpiękniej prezentuje się w naturze. To właśnie drzewa, krzewy, góry, łąki i inne elementy przyrody wyglądają najlepiej o tej porze roku. Jeśli dopisze Wam szczęście będą one pokryte choćby cienką warstwą białego puchu, dzięki czemu plener będzie wyglądał niesamowicie i bardzo nastrojowo. Propozycją zimowego pleneru może być las, który podkreśla piękno zimowej aury. Młodzi wybierają również często oryginalne budynki np.: pałacyki czy dworki. Zimowy film ślubny można nakręcić także w parku czy w górach. Doskonale będzie on wyglądał w małym miasteczku, gdzie śnieg przykrywa domy i dym unosi się z kominów. Pomysłem na plener zimowy jest również lodowisko. Podczas filmowania bardzo ważne jest słuchanie porad kamerzysty, który podpowie, jak pozować na tle zimowej aury oraz dobierze do filmu odpowiednią scenerię. Wszystko powinno odbywać się sprawnie, by w miarę upływu czasu twarze Państwa Młodych nie stały się zaczerwienione od zimna a makijaż i fryzurę Panny Młodej nie zniszczyła wilgoć czy opady. To dlatego współpraca z profesjonalnym kamerzystą stanowi fundament do wykonania najlepszego filmu z wesela, szczególnie tego, któremu towarzyszy zimowa aura.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token