Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Filmowanie Wesel
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Dlaczego warto zdecydować się na film z wesela?

« powrót
Dlaczego warto zdecydować się na film z wesela?

Coraz więcej Par Młodych rezygnuje z filmowania wesela. Decydują się jedynie na zatrudnienie fotografa, który wykona profesjonalne zdjęcia. Jedni nie szukają kamerzysty, ponieważ filmy ślubne po prostu się im nie podobają, a kamera ich peszy, inni szukają w ten sposób oszczędności. Jednak film z wesela stanowi wyjątkową pamiątkę i istnieje co najmniej kilka argumentów, które przemawiają za jego nagraniem. 

Zdjęcia to nie wszystko
Myślicie, że na zdjęciach będzie widać wszystkie emocje, wzruszające momenty czy nieoczekiwane zwroty akcji na ślubie i weselu? Niestety, to nie prawda. Fotografie, nawet te najlepsze, nie oddadzą piękna każdej chwili. Poza tym fotograf nie będzie z Wami w każdej minucie wesela. Nawet profesjonalista nie da rady pokazać wszystkiego, co wydarzyło się podczas Waszego wielkiego dnia. Kamerzysta ma natomiast na to większe szanse. Jego doświadczenie oraz kreatywność nie pozwolą przeoczyć żadnej ważnej sceny. Poza tym zdjęcia nie ukazują ludzi w ruchu, tak jak robi to film. Dzięki filmowi z wesela możemy zawsze przypomnieć sobie ceremonię ślubu w kościele, pierwszy taniec, zabawy na weselu. Za kilka lat miło będzie obejrzeć, jak wyglądaliśmy i bawiliśmy się podczas tego dnia. Film przypomni również muzykę, która stanowiła oprawę wesela czy też życzenia dla rodziców, będące zawsze są wzruszającym momentem.

Oryginalny pomysł
Film może pokazywać wesele w oryginalny sposób. Obecnie technologia nagrywania obrazu i dźwięku poszła zdecydowanie na przód. Możliwe jest nie tylko sfilmowanie ślubu od początku do końca, ale również jego odpowiednie ukazanie. Profesjonalny kamerzysta proponuje Parze Młodej jakie sceny powinny się znaleźć w nagraniu oraz jak można je pokazać. Zestawia je w oryginalny sposób, podkłada odpowiednią muzykę. Tak nakręcony i połączony w całość film stanie się atrakcyjną pamiątką, do której z chęcią będą wracać Młodzi. Obecnie wychodzą z mody długie, monotonne filmy, nagrane na kilku płytach. Dobry pomysł kamerzysty i wskazówki Pary Młodej sprawiają, że trwa on nawet niecałą godzinę, a pokazuje wszystkie najpiękniejsze momenty wesela.

 

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token