Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Filmowanie Wesel
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Filmowanie ślubu dronem

« powrót
Filmowanie ślubu dronem

Ostatnio modne stało się filmowanie ślubu dronem. Jednak nie oznacza to, że urządzenie samo nakręci film i nie potrzebuje sterowania. Obsługuje je zazwyczaj dwie osoby – operator drona i kamerzysta ślubny. Jakie zalety ma takie rozwiązanie i co ważne, ile może kosztować?

 

Jak wygląda filmowanie ślubu dronem?

Filmowanie ślubu dronem to zdecydowanie rozwiązanie dla osób, które lubią nowoczesność i interesują ich najnowsze trendy. Filmy wykonywane z lotu ptaka są oryginalną pamiątką i nie pozwalają umknąć żadnej ważnej chwili. Ujęcia nagrywane są z całkiem innej perspektywy, towarzyszy im element zaskoczenia i większa dynamika. Dronem mogą również być wykonywane zdjęcia, co pomaga w uchwyceniu na jednej fotografii wszystkich przybyłych na ślub gości lub korowodu samochodów. Urządzenie umożliwia śledzenie Pary Młodej nawet podczas przejazdu z kościoła na salę weselną, filmuje bramy stawiane im po drodze i inne zdarzenia, do których kamerzysta nie miałby tak swobodnego dostępu. Dron doskonale także ukaże sesję ślubną w plenerze, która może zostać opatrzona napisami i odpowiednim podkładem muzycznym. Niestety dron nie może nam towarzyszyć cały czas. To świetne wyjście kiedy wesele odbywa się na dworze, jednak podczas wesela w restauracji, drona musi zastąpić kamerzysta ze standardowym sprzętem. Film z drona może zostać dostarczony małżonkom na wybranym nośniku albo wrzucony w chmurę. Co więcej można poddawać go obróbce lub zostawić w oryginalnej wersji. Nawet podczas wesela możliwe jest jego transmitowanie na żywo na telebimie, co stanowi niemałą atrakcję dla gości.

 

Ile to kosztuje?

Ceny filmowania wesel dronem są różne. Wahają się w zależności od realizatora, kosztów dojazdu do wybranego miejsca, długości filmu, warunków pogodowych i architektonicznych. Dron sprawdza się lepiej na wolnych przestrzeniach czy w niskiej zabudowie. Cena wynajęcia sprzętu na ślub jest także zależna od ilości osób w ekipie. Im dłuższa praca drona lub większa uroczystość, tym więcej osób może być potrzebne do obsługi urządzenia lub nawet dwóch urządzeń. Szacowany koszt wynajmu jednego drona na wesele to 200-250 zł za 8 godzin pracy sprzętu i jego operatorów. Nie jest to więc jakaś zawrotna suma, a dron stanowi duże urozmaicenie na ślubie oraz pozwala na nagranie wyjątkowego filmu.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token