Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Filmowanie Wesel
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Wideofilmowanie czy fotografia

« powrót
Wideofilmowanie czy fotografia

Jakiś czas temu każde jedno przyjęcie weselne wiązało się z koniecznością inwestowania w kamerzystów, którzy rejestrowali godzinami wszystko to, co działo się na naszej imprezie – począwszy od ceremonii kościelnej, przez przyjęcie tuż po niej i na poprawinach skończywszy. Nagrania weselne sprzed kilku lat nie odznaczały się jednakże zbyt wysoką jakością. Nie stawiano na pomysł, kreatywność i efekt zabawności, więc w konsekwencji wszyscy uczestnicy wesela nie zwracali zbytniej uwagi na obecność kamery. Dziś uległo to nieco zmianom, co sprawiło, że w zasadzie mało kto podejmuje decyzję o tym, aby zamawiać kamerzystę pozostając jedynie przy dobrze dobranym fotografie. Czy jest to jednak odpowiednie rozwiązanie?

 

Zaryzykuj

 

Zdjęcia są oczywiście wyjątkową pamiątką, do której można sięgnąć w każdej chwili. Mimo tego jednak nie da się ukryć, że nawet najlepszej jakości fotki nie są tak wartościowe jak film, który uchwyci rozmowy, ruch, muzykę i mimikę. Pozwala to wrócić wspomnieniami do momentu zaślubin, ponownie wzruszyć się, roześmiać, przywołać najmilsze epizody. W konsekwencji więc dobrze jest zdecydować się na obie opcje i zafundować sobie i fotografa i kamerzystę, którzy wspólnie będą się uzupełniali. Jest to świetnym wariantem zwłaszcza w przypadku przyjęć na spore grono gości.

 

Stres bierze górę

 

Łatwo jest jednakże mówić, że ten wyjątkowy dzień w naszym życiu to nasze własne święto. Wówczas bowiem oczy wszystkich zebranych na ceremonii skupione są jedynie na nas. Stanowimy centrum zainteresowania i każda, nawet najdrobniejsza nasza wpadka od razu staje się widoczna. W związku z tym, sporo osób rezygnuje z kamerzysty, by nie wprowadzać jeszcze większych nerwów. Niepotrzebny stres jest w ten sposób chociaż trochę redukowany. Podczas gdy w teorii okazuje się to dość logiczne, w praktyce niekoniecznie. W rzeczywistości mało kto w momencie imprezy czuje na sobie oddech krążącego za nami kamerzysty. Jesteśmy zajęci zupełnie czym innym niż peszeniem się przed operatorem. Jedyne co wówczas tracimy to piękną i niepowtarzalną pamiątkę z tej wspaniałej uroczystości.

 

Podsumowując, warto jest mieć na względzie oba wyżej poruszone zagadnienia. Przydatny okazuje się zarówno doświadczony i kreatywny fotograf, który zaskoczy nas swoją fantazją, jak także wart Zachodu jest właściwy kamerzysta, który zmontuje ciekawy filmik z tego jedynego dnia w naszym życiu.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~taneeta
Najnowszy komentarz!
ja też wybieram film i fotki! :D
Ocena:
0
~Asia
I to, i to ;)
Ocena:
0
~Karmell
A ja bez filmu nie wyobrażam sobie ślubu:D Najlepsza pamiątka:)
Ocena:
0
~lazy_crazy
jak już to fotografia
Ocena:
0
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token