Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Filmowanie Wesel
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Stres przed kamerą czyli jak się oswoić

« powrót
Stres przed kamerą czyli jak się oswoić

Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego z nas. Para Młoda zabiega o wszelkiego rodzaju detale, które pozwolą dopiąć całość uroczystości na ostatni guzik. Nieodzownym elementem jest tu między innymi zatroszczenie się o film weselny. Kamerzysta często jednak wiąże się z niepokojem i stresem. Krążąca za nami kamera potrafi spłoszyć nawet i największego śmiałka. By się z nią we właściwy sposób oswoić, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych wskazówek, o których szerzej poniżej.

 

Spotkaj się z kamerzystą

 

Korzystając z usług obcej zupełnie osoby, raczej ciężko jest się nam od razu wyluzować. Nieznajomy kamerzysta wzbudza w nas skrępowanie i niechęć do filmowania, dlatego też dobrym wariantem, z którego korzysta dzisiaj coraz więcej Par Młodych jest aranżowanie spotkania stosownie wcześniej po to, aby chociażby zwyczajnie porozmawiać ze zleceniobiorcą oraz móc nawiązać z nim jakąkolwiek nić relacji. Tym samym, w momencie wesela nie będziemy czuli się nieswojo.

 

Obgadaj szczegóły

 

Na wyżej wspomnianym spotkaniu można porozmawiać o naszych konkretnych wymogach co do filmu. Dzięki temu możemy w prosty sposób wskazać czego sobie nie życzymy i nakręcanie czego w szczególności nie przypadnie nam do gustu. Niektórzy chcą bowiem w spokoju zjeść obiad, bez krążącego nad talerzem operatora, inni nie uznają za stosowne filmowanie prywatnych rozmów z gośćmi. Poprzez zwyczajne pogadanie możliwe jest więc ustalenie wszelkich drobiazgów, które pozwolą wprowadzić zdecydowanie większy luz.

 

Zabawa najważniejsza

 

W rzeczywistości paraliżująca jest sama myśl na temat kamerzysty. Kiedy przychodzi co do czego koncentrujemy się zwłaszcza na zabawie. Patrzymy na to, by nie zabrakło niczego gościom i wszystko poszło zgodnie z planem. Nie mamy wówczas głowy do tego, aby skupiać się jedynie na swojej własnej osobie i przeważnie po fakcie dochodzimy do wniosku, że „strach ma wielkie oczy”i powodu do dodatkowego stresu nie było.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~Aleksandra
Najnowszy komentarz!
Łatwo powiedzieć nie denerwuj się :P
Ocena:
0
~alicja-rębisz
Spotkanie przed ślubem bardzo pomaga
Ocena:
0
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token