Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Filmowanie Wesel
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Jak rozpoznać dobrego kamerzystę ślubnego?

« powrót
Jak rozpoznać dobrego kamerzystę ślubnego?

Jak wybrać kamerzystę na wesele? Jakie powinien mieć cechy charakteru i jak się zachowywać? Wiele osób zamawia kamerzystę z polecenia albo decyduje się zaryzykować na podstawie dobrych opinii w internecie. Jednak już na spotkaniu z nim można zauważyć czy mamy do czynienia z profesjonalistą. Oto kilka wskazówek, które w tym pomogą.

 

Cechy profesjonalnego kamerzysty

Profesjonalny kamerzysta powinien być kompetentny i podchodzić do każdej Pary Młodej w indywidualny sposób. Tylko poznając oczekiwania przyszłych małżonków, ich charaktery, zainteresowania i pasje, może stworzyć film, który trafi w ich gusta i stanie się niesamowitą pamiątką z wesela. Kamerzysta musi również się wykazywać pomysłowością i otwartością. Swoją pracę i obowiązki powinien traktować jako przyjemność oraz wykonywać je z pasją. Bardzo ważna jest u niego empatia i zrozumienie. Jedna Panna Młoda będzie chciała cały czas pozować do kamery, inna będzie tego unikać i tak samo jest z Panem Młodym. Kamerzysta musi więc mieć wyczucie i starać się dopasować do preferencji Młodych. Wchodzenie pomiędzy nich z kamerą nie będzie mile widziane, kiedy widocznie ich peszy i nie będzie dobrze wyglądać na filmie. Za to kręcone z oddali ujęcia pozwolą im się zachowywać naturalnie i pokażą romantyczne chwile.

 

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Zanim zdecydujemy się na współpracę z konkretnym kamerzystą, musimy umówić się z nim na spotkanie. Rozmowa będzie najlepszą wskazówką, czy odpowiada nam jego osoba i warunki pracy. Jeśli kamerzysta jest otwarty, życzliwy, ma dla nas propozycje jak może wyglądać film, chętnie chwali się portfolio, ale też nie narzuca, tylko zostawia nam czas do namysłu i podjęcia decyzji, to trafiliśmy na odpowiednią osobę. Warto jednak rozpatrzyć współpracę z kilkoma kandydatami np.: trzema i spośród nich wybrać najlepszego, który wyda nam się najbardziej profesjonalny i świetnie będziemy się z nim dogadywać, co zaowocuje w pięknym filmie ze ślubu.  

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token